Ankara Karel Servisi
Adres Necatibey Caddesi Elgün Sokak No:2/4 Kızılay / Çankaya / Ankara
Telefon 0312 480 91 91
E Posta info@ankarakarel.org

Gimat Karel Santral Santral Teknik Servisi

Gimat Karel Santral Servisi

Gimat Karel Santral Servisi, Gimat bölgesinde uzun süredir hizmet vermektedir. Yaşamakta olduğunuz problemler için mutlaka çağrı merkezimizi arayınız ve bilgi alınız. Teknik servis ekibimizin size gelmeden önce sorunu tespit etmesi mutlaka sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bazı problemler ücret ödemeden servis hizmeti almadan çözülebilme olanağına sahiptir. Probleminize uzaktan yardım sistemiyle müdahale edilirse hiçbir ücret ödemeden çözüm üretilebilmektedir . Santralin uzaktan yardım programına dahil edilmesini isterseniz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Telefonla bize ulaştıktan sonra program girişi yapılarak teknik servis personeline santral giriş yetkisi verecek ve Gimat Karel Santral Servisi probleminizi çözümleyecektir.

Değerli müşterilerimiz santral servis talebi açmadan önce mutlaka santralinizin fişe takılı olduğunu kontrol ediniz. birçok müşterimiz bu durumun farkında olmadan servis istemektedir. Eğer bu kontrolü gerçekleştirdikten sonra hala probleminiz devam ediyorsa 0312 480 91 91 telefonlarımızdan bize ulaşın hızlı teknik servisimiz size ulaşıp probleminizi çözüme ulaştıracaktır. Santral değilde kablolama kaynaklı bir sorununuz varsa Gimat Karel Santral Servisi kablo çekimide yapmaktır.

Gimat Santral Servisi

Uzun yıllardan beri çalışmalarını sürdüren servisimiz müşteri memnuniyetine çok önem verir. Ürettiğimiz çözümler tamamen kalıcı çözümlerdir ve sizlere 7 gün 24 saat destek vermeyi amaçlıyoruz. Sadece servis olarak değil santral montajlarınızı bizlere yaptırabilirsiniz. Hazırlanan ve planlanan şablonlardan sonra ofis içi kablolama sistemleriniz hazırlanır ve santraliniz istediğiniz yere kurulur.

Gimat Karel servisi, kurumsal çözümler sayesinde garantili sonuçlar elde etmenize yardımcı olmaktadır. Yılların vermiş olduğu öz güven sayesinde bu zamanlara kadar gelebilmiş firmamız bütün santral markalarına hizmet sağlamaktadır. Alanında uzmanlaşmış deneyimli çalışma ekibi tüm arızalarınıza hızla yanıt vermektedir. Yaygın servis ağı aracılığı ile çalışmalarını sürdüren ekibimiz Gimat başta olmak üzere Erciyes işyerleri sitesi Timko Sitesi Atisan Macunköy Atb İşlerleri sitesi Özankara Toptancılar sitesi  birçok ilçeye destek sağlamaktadır. Sağlam ve garantili hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren firmamız bünyesinde daima yetki belgeli personeller bulundurmaktadır. Personellerimiz her zaman müşterilerimize yardımcı olmayı görev edinmiştir.

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?