Ankara Karel Servisi
Adres Necatibey Caddesi Elgün Sokak No:2/4 Kızılay / Çankaya / Ankara
Telefon 0312 480 91 91
E Posta info@ankarakarel.org

Keçiören Karel Santral Santral Teknik Servisi

Keçiören Karel Santral Servisi

Alanında uzmanlaşmış ve bulunduğu bölgede en iyi teknik servis hizmetini vermektedir. Firmamız geçmişten süregelen sürekli hizmet kalitesini arttırmaya yönelik adımlar atmıştır ve siz değerli müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Keçiören Karel santral servisi hizmet kalitesini sürekli artırmaya ve siz müşterilemiz’i memnun etmeye devam edecektir.

Santral bakıma ihtiyaç duyan bir üründür ve bu ürün zamanı geldiğinde bakımları yapılmazsa ciddi sorunlara yol açabilir ve fazlasıyla masraf yapabilirsiniz. Bu yüzden Keçiören Karel santral servisi olarak sizlere santraliniz bakım vakti geldiğinde bakımını yaptırmayı öneriyoruz . Eğer dilerseniz firmamızla iletişime geçerek bakım sözleşmesi yaptırabilirsiniz.

Servis Hizmetinden Sonra Santral’de Meydana Gelecek Değişiklikler

Keçiören Karel santral servisi güvencesi ile yapılan bakım ve onarım işlemlerinin ardından cihazınız daha sağlam olur ve daha istikrarlı çalışır. Bununla beraber artık cihazınızdan daha net ses kalitesi alır ve parazit, cızırtı gibi sorunlar yaşamazsınız. Periyodik bakımı yapılan santral bağlantı kopmalarının önüne geçer ve çağrılarınızda kesinlikle kopma yaşamazsınız. Onarımı yapılan santraller de onarılmayan cihazlara oranla daha fazla arıza riski bulunmaktadır.Böylece telefon arızalarınızdan dolayı yaşanabilecek sorunların önüne geçersiniz. Periyodik olarak onarılan cihazınız arıza yapmayacağı için için rahat bir şekilde telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Firmamız yıllardır süregelen tecrübe ve güven sayesinde bugünlere kadar gelmiş ve güven kazanmıştır . Firmamız Keçiören başta olmak üzere birçok ilçede teknik servis hizmeti vermektedir.  Müşteri odaklı çalışmalarıyla teknik servisimiz altyapısal ve elektronik bütün arızalarınızı çözebilecek kapasitededir. Firmamız istanbul genelinde çok yaygın bir müşteri kitlesine sahiptir. Bu kadar yaygın olmamızın sebebi tabi ki de daima müşterilermizin çıkarlarını düşünmemizdir. Verdiğimiz servis hizmeti daima garantilidir ve aynı sorundan yaşadığınız arızalarda servis ücreti alınmaz.

Firmamız bünyesinde verdiğimiz telefon üzerinden santral onarım yardımı sayesinde müşterilemizin hem ekonomik hemde manevi kayıplar yaşamasını önlüyoruz. Teknik servis ücretimizde ücretsiz tutulmuştur. Müşterilerimizin çıkarlarını düşünmek hep önceliğimiz olmuştur. Yaşadığınız her türlü sorunlar için Keçiören Karel santral servisi’ne 0312 480 91 91 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?