Ankara Karel Servisi
Adres Necatibey Caddesi Elgün Sokak No:2/4 Kızılay / Çankaya / Ankara
Telefon 0312 480 91 91
E Posta info@ankarakarel.org

mustafa kemal mahallesi Karel Santral Santral Teknik Servisi

 • MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ KAREL SERVİSİ – 0312 480 91 91

  Firmaların, şirketlerin ve ofislerin içinde bulunan iletişim sistemleri ile müşteri ve iş bağlantıları sağlanmaktadır. Bu sistemlerde meydana gelen arızalar gerek iş bakımından gerekse müşteri bakımından kayıplara neden olabilmektedir. Aynı zamanda aksaklıklara da sebep vermektedir. İnternet hatlarında ve telefon hatlarında meydana gelen arızalar oldukça önemlidir. Aynı zamanda santral arızaları da dikkat edilmesi gereken konulardandır. Bu arızalara gerekli müdahaleyi zamanında yaptırmazsanız daha büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu büyük sorunları yaşamamak için Mustafa Kemal Mahallesi Karel santral servisi ile irtibata geçebilir ve alanında uzman olan kişilerden hizmet alabilirsiniz. Servisimiz tarafından tecrübeli ve başarılı personeller ile hizmet verilmektedir. Bu hizmet kapsamında birçok arızaya yerinde tespit ve onarım işlemleri uygulamaktayız. Yerinde müdahale hizmeti ile oldukça hızlı bir şekilde arızalar ile ilgilenmekteyiz. Hem uzman personeller hem de teknolojik ekipmanlar ile arıza kaynağını belirledikten sonra onarımı için gerekli işlemlere başlamaktayız. İnternet hatları, telefon hatları ve santral cihazları gibi her türlü firma içi iletişim ekipmanları için teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 •  

  M KAREL SANTRAL SERVİSİ HANGİ DURUMLARDA GEREKLİDİR?

  Karel santraller, yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilmektedir. Bu santrallerin bakımları düzenli olarak yaptırıldığı takdirde verimli ve sorunsuz bir şekilde uzun süre kullanılır. Santrallerde de birtakım arızalar ortaya çıkmaktadır. Bu arızalar donanım kaynaklı veya dış hat kaynaklı olmaktadır. Dış hat kaynaklı arızalar genellikle operatörden kaynaklanmaktadır ve firma içinden dışarıya arama yapmaya imkan vermez. Donanımsal arızalar ise cihazda ve parçalarında meydana gelen sorunlardır. Mustafa Kemal Mahallesi Karel santral servisi olarak sağladığımız hizmet ile dış hat kaynaklı sorunlarda arıza kaydı oluşturmakta ve sorunu çözmek için gerekli işlemeleri yapmaktayız. Donanımsal sorunlara ise uzman personellerimiz ile anında müdahale etmekteyiz.

 • TELEFON HATTI TAMİRLERİ İÇİN HANGİ EKİPMANLARI KULLANIYORUZ?

  Telefon hattı ve santral arasından bulunan bağlantının kesilmesi sonucu birçok iletişim sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlarınızın kaynağı; telefon hattında bulunan kabloların kopması veya herhangi bir nedenden dolayı zarar görmesi olabilir. Aynı zamanda santral cihazında da sorun çıkmış olabilir. Mustafa Kemal Mahallesisantral servisi personellerimiz tarafından telefon hattı ve santral cihazları incelenerek arıza tespiti ve gerekli onarım işlemleri yapılmaktadır.MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ KAREL SANTRAL KURULUM HİZMETİ VE SÜREÇLERİ

 • Mustafa Kemal Mahallesi bölgesine yeni taşındıysanız ofis içi iletişiminizi sağlamak için santrallere ihtiyaç duyarsınız. Mustafa Kemal Mahallesi Karel santral servisi personellerimiz tarafından gerekli işlemler yapılarak yeni santral kurulabilir veya eski santral taşınabilir. Altyapı durumuna bağlı olarak ortalama 1 gün içinde kurulum tamamlamaktadır.

 •  

   

  SANTRALE BAĞLI İNTERNET HATTI ONARIMI VE HIZ YÜKSELTMESİ

  İnternet hatlarında bazen kesinti ve benzeri sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sorunlar firmalar için oldukça önemlidir. Mustafa Kemal Mahallesi santral servisi olarak internet hatlarındaki altyapısal arızaların tespit ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Arıza kaynağı bulunduktan sonra gerekli tamir işlemleri uzman personellerimiz tarafından yapılır. İletişim sistemleri ile ilgili santral servisi ihtiyaçlarınızda bizden hizmet alabilirsiniz.

 •  

   

   

  MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ KAREL SERVİS SÜRECİ VE UYGULANACAK ADIMLAR

 • Karel ürünlerinizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Bizi arayın ve profesyonel karel servis hizmeti ile tanışın.
 • Telefonla konuşmamıza müteakip sorunun santraldanmı yoksa dış etkenlerdenmi kaynaklandığını tespit edelim.
 • Karel santral arızasının hangi sebepten kaynaklandığın telefon görüşmemizde tanımlayabiliriz bu yüzden yaşadığınız sorunu detaylıca anlatın.
 • Karel teknik servis ekibimiz sorunun çevresel faktörlerden kaynaklandığını tespit ederse, örneğin türk telekomdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise hemen 121 arıza servisini arayarak arıza ihbarı oluşturup karel servis ekiplerimizin gelmesine gerek olmadığını tarafınıza bildirir. Bu size hem zaman hem para tasarrufu sağlar ki müşteri odaklı çalışmakta zaten bunu gerektirir.
 • Eğer sorunun santralden kaynaklandığını tespit edersek;
  • Gerekli parçalar temin edilmek üzere santralinizin marka ve modelini öğreniyoruz.
  • Adres ve iletişim bilgilerinizi alıp size en yakın karel servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. 
  • Bu süre zarfında eğer mümkünse telefonlarınızın çalışması için gerekli adımları uyguluyoruz.
  • 2 saat içinde teknik servisimiz arızayı yerinizde çözüyor ve iş akışınız normale dönüyor.
 • Kullandığımız yedek parçalar 1 sene firma garantimiz altındadır.
 • işlem sonunda tekrar aynı arızanın yaşanmaması için gerekli olan ne varsa tedbirini alıyoruz yada almanız konusunda sizi uyarıyoruz.
 • MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ KAREL SANTRAL SERVİSİ ÇAĞIRMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

  Santral arızalarının bir kısmı programsal hatalara dayanmaktadır. Bu demek oluyor ki istemeden yada yanlışlıkla yapılmış bir programdan ötürü düzgün çalışmayan santral basit bir kodlama yardımıyla düzelebilir. Daima müşteri odaklı çalışan firmamız, karel santral arızalarının programsal olan çözümlerini aşağıda listelemiştir. Aşağıdaki kılavuzda yaşadığınız soruna benzer bir madde görürseniz açıklamasında yazan programları uygulayarak karşılaştığınız sorunu kendinizde çözebilirsiniz.

 •  

   

   

   

  MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ KAREL SERVİS HİZMETİ VE SATIŞ POLİTİKAMIZ

 • Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl garanti kapsamındadır. Firmamız tarafından kurulan sistemlerin garantisi BOZULMAZ.
 • Vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti sonrasında aynı arızanın 7 iş günü içinde tekrarlanması durumunda tekrar ücret talep edilmez.
 • Firmamız garantisi devam eden ürünlerin bakım, onarım, tamir gibi işlemleri için ücret talep etmez ancak teknik servis ücreti garanti kapsamında değildir. Tüketici sağladığımız teknik servis hizmetinin bedelini (garanti devam etsin yada etmeksizin) ödemekle yükümlüdür. 
 • Bünyemizde bulunan müşterilerimizin programsal arızalarını uzak bağlantı yaparak ücretsiz olarak çözmekteyiz. Müşteri veritabanımızda kayıtlı olmayan firmalar bu haktan yararlanamaz.
 • Tüm yedek parça değişimlerini zengin stoğumuzdaki ürünler ile müşterilerimizin iş akışını aksatmadan yapmaktayız. 
 • Değişimi yapılan ve değişim ücreti yansıtılan işlemlerde yedek parçaların eskileri firmamız tarafından iade alınır. Eski yedek parça hakkında son kullanıcı tarafından herhangi bir hak talep edilemez.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?